HABERLER / ETKİNLİKLER

HABERLER - ETKİNLİKLER

 • Hedeflediğimiz başarıya ulaştık.

  2020 yılına ait başarı ödüllerimiz gelmeye başladı.

 • Show TV Şehr-i Gündem

  Show TV televizyonuna ait Şehr-i Gündem programı ile Ori Sigorta Genel Müdürü'müz Filiz Paçalı firmamızı ve faaliyetlerimizi anlatıyor.

 • Harika 2019'a Veda

  Harika 2019'a veda, muhteşem 2020'ye merhaba..

 • Unico Sigorta ile 2019'u Değerlendirdik

  Ori Sigorta A.Ş. olarak Unico Sigorta Bölge Müdürü Levent KAYAN ve Bölge Müdür Yardımcısı Beyza USLU ile geride bıraktığımız 2019 Yılını değerlendirdik. Ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederiz.

 • Güneş Sigorta Ziyaretimizde 2020 Hedeflerini Değerlendirdik

  Ori Sigorta olarak Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Hakan MUŞTU ve Güneş Sigorta Acente Grup Müdürü Mustafa KABASOY ile 2020 hedef ve projeleri hakkında konuştuk. Bu verimli toplantı ve konukseverlikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

 • Ori Sigorta'nın Yeni Genel Müdürü Filiz Paçalı

  ORi Sigorta’nın yeni genel müdürü Filiz Paçalı oldu. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olan Filiz Paçalı, mezuniyetinin ardından kariyerine Güneş Sigorta’da başlamıştır. Güneş Sigorta'da Reklam ve Halkla İlişkiler, Hasar Servis, Hasar Servis Uzman Yardımcısı, Hasar Servis Uzmanı, Satış Müdürlüğü...

 • Groupama Sigorta Dünya Başkanı ve Yönetim Kadrosu İle Toplantımız

  Groupama Sigorta Dünya Başkanı - Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcıları ile Yönetim Kurulu Başkanımız Fransa’da gerçekleşen toplantı.

 • Groupama Sigorta Genel Müdürü Sn. Philippe Henri Burlisson'un Daveti

  Sevgili Groupama Sigorta Genel Müdürü Sn. Philippe Henri Burlisson, Yönetim Kurulu Başkanımız Cem İlker Kamacı’yı Fransa’da ağırladı.

 • Groupama Sigorta Genel Müdürü ve Yönetim Kadrosunun Yeni Ofisimizi Ziyareti

  Groupama Sigorta Genel Müdürü Sn. Philippe Henri Burlisson ve Muhteşem Yönetim Kadrosu’ndan Genel Müdür Yardımcısı Arda Tuncay - Bölge Müdürü Bülent Aktaş- Bölge Yöneticisi Serkan Kandel - Acente Temsilcisi Özden Karaaslan ile keyifli bir sohbet için bir aradayız.

 • Türk Nippon Sigorta Şampiyon Acenteleri Kiev’de

  Bu yıl göstermiş olduğumuz şampiyonluklar ve başarılarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Yönetim Kurulu Başkanımız Cem İlker Kamacı ve Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr.Baturalp Pamukçu ile keyif dolu günde bir araya geldiler.

 • Ak Sigorta'dan Tamamlayıcı Sigorta Paketleri

  Yeni Nesil Sigortacılık yaklaşımıyla yenilikçi ürünlere odaklanan Aksigorta, Tamamlayıcı Trafik Paketleriyle sektörde bir ilki gerçekleştiriyor. Aksigorta Tamamlayıcı Trafik paketleri, trafik sigortasının karşılamadığı risklere karşı, modüler yapısı ve çok uygun fiyatları ile aracınızın korumasını tamamlıyor.Tamamlayıcı Trafik Paketleri sektörde bir ilke...

 • Groupama Arda Tuncay ile Gerçekleşen Toplantımız

  Groupama Arda Tuncay eşliğinde gerçekleşen toplantımız.

Sormak istedikleriniz için
bizi arayın yada yazın!

İhtiyaçlarınıza uygun sigorta ürünleri hakkında sorularınız için hemen bizi arayın yada
whatsapp hattımızdan bize yazın.

0533 158 85 40