SİGORTA, DÜNÜN BUGÜNÜN VE
GELECEĞİN TEMİNATIDIR

HAKKIMIZDA

Sigortacılığın “güven”e dayalı bir sektör olduğunu biliyoruz. Güvenin riskli durumlarda ki karmaşık karar verme sürecinde, karmaşıklığı azaltan kısa bir yol olduğunu da… Aslında sizler, tüm dünyada aynı yapıya ve en büyük sermayeye sahip bir sektörün içersinde, sigorta şirketinizi seçerken beklenmedik ve en riskli durumlarda kime güveneceğinizi belirliyorsunuz. Yani en zor günlerinizde yanınızda kimlerin duracağına karar veriyorsunuz. İşte tam bu noktada Ori Sigorta olarak bizler, yıllardır süre gelen tecrübe ve deneyimimizle her müşterimize tek müşterimiz gibi hizmet sunuyor, sizleri uluslararası ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyoruz.

Ürünün değil, sunulan hizmetin değiştiği sigortacılık sektöründe, poliçelerimizi değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza en uygun haliyle size özel şekillendiriyor, size ihtiyaçlarınızın ne bir eksik ne bir fazlasını sunuyoruz. Sigortacılığın bir risk üstlenme süreci olduğu bilinciyle hareket ediyor, dürüstlük ilkemizi ve etik değerlerimizi baz alarak verdiğimiz sözlerin arkasında duruyoruz.

Güvenilir, şeffaf ve her daim ulaşılabilir olarak fark yaratmayı hedeflediğimiz sigortacılık sektöründe; verdiğimiz hizmetle sadece müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstermiyor, bunu sizin beklentilerinizi aşacak şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Her gün daha iyisini yapmayı ve mükemmel olmayı hedefliyor, yaptığımız her işte kendimizi en yüksek standartlara karşı sorumlu tutuyoruz. Müşterilerimize yaşadıkları riskli ve zor durumlarda, yerinde ve tatminkâr çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Sigortacılık sektöründe sunulan hizmet; güven, sorumluluk, dürüstlük ve memnuniyet gerektirir. Kurulduğumuz günden bugüne, Bursa’da saygın ve büyük sanayi kuruluşlarına sunmuş olduğumuz kurumsal hizmetler ve bireysel hizmetler iş anlayış ve yapış biçimimizin teminatı niteliğindedir.

Sizlerde en zor ve riskli günlerinizde geleceğe umutla ve inançla bakmak için Ori Sigorta’ya güvenin…

HİZMETLERİMİZ


Sektörel bazlı risk analizi
Risk danışmanlığı
Risklerin ölçülmesi
Mevcut tedbirlerin irdelenmesi
Hasar raporlama ile performans takibi
Sigortalının ticaretinin devamlılığını sağlamak

BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

Şirketin TürüAnonim Şirket
Ticaret ÜnvanıOri Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
SektörSigorta Acentesi
AdresÇamlıca Mah. Salkım Sok. No:2/3 Nilüfer/BURSA
Ticaret Sicil MüdürlüğüBursa Ticaret Odası
Ticaret Sicil No99877
Taahhüt Edilen Sermaye3.000.000,00 TL
Ödenen Sermaye3.000.000,00 TL
Şirket Tescil Tarihi28.05.2018
Mersis No0647054766200001
Vergi DaresiNilüfer
Vergi Numarası6470547662
Telefon0850 850 0 674
İnternet Adresiwww.orisigorta.com.tr

YÖNETİM KURULU

"İş yaşamındaki zorunlu geleneğim: Yenilik"

Benim için her şeyden önce yenilik gelir.
Daha önce kimsenin gitmediği yollardan gitmek.
Bir kilometre taşından diğerine.

Her ne kadar geçmişi memnuniyetle hatırlıyor olsam da, daima geleceğe bakmayı tercih ediyorum.2018 yılında sigorta dünyasında vizyoner yeniliklere ve güvene dayalı başarılara imza atmak amacıyla yola çıktık.

Ori Sigorta olarak güçlü mali yapımız; güvenilir ve yetkin kadromuz; geniş hizmet yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimizin yıllarca çalışıp var ettiği değerleri güvence altına almak için çalışıyoruz.

Bu kısa sürede geriye dönüp baktığımızda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın bize verdiği güçle, bölgemizin en ilkeli ve en büyük sigorta organizasyonunu yapan sigorta acentelerinden biri olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

Gururluyuz… Çünkü gururlanacağımız bir geçmişimiz, bizi terk etmeyen müşteri sadakatimiz ve sayısı günden güne artan ve bize güven duyan çözüm ortaklarımız var.

Ferhat Bakgör

Ori Sigorta Kurucu Ortak


"Yeni bir çağ... Yeni bir sigortacılık hizmet anlayışı..."

2001 yılından beri tutku, çalışma disiplini ve ‘’En iyinin her zaman en iyisi vardır.’’ inancıyla içinde var olduğum sektör tecrübemi, 2018’de Ori Sigorta’nın kuruluş vizyonu sigortacılıkta “yeni çağın gerekliliklerine hitap eden hizmet anlayışı” ile bütünleştirdik.Sigortacılığın “güven”e dayalı bir sektör olduğunu biliyoruz. Güvenin riskli durumlarda ki karmaşık karar verme sürecinde, karmaşıklığı azaltan kısa bir yol olduğunu da…

Aslında sizler, tüm dünyada aynı yapıya ve en büyük sermayeye sahip bir sektörün içersinde, sigorta şirketinizi seçerken beklenmedik ve en riskli durumlarda kime güveneceğinizi belirliyorsunuz. Yani en zor günlerinizde yanınızda kimlerin duracağına karar veriyorsunuz. İşte tam bu noktada Ori Sigorta olarak bizler, yıllardır süre gelen tecrübe ve deneyimimizle her müşterimize tek müşterimiz gibi hizmet sunuyor, sizleri uluslararası ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyoruz. Sigortacılık sektöründe sunulan hizmet; güven, sorumluluk, dürüstlük ve memnuniyet gerektirir.Kurulduğumuz günden bugüne, Bursa’da saygın ve büyük sanayi kuruluşlarına sunmuş olduğumuz kurumsal hizmetler ve bireysel hizmetler iş anlayış ve yapış biçimimizin teminatı niteliğindedir.

Sizler de en zor ve riskli günlerinizde geleceğe umutla ve inançla bakmak için Ori Sigorta’ya güvenin…

Cem İlker Kamacı

Ori Sigorta Kurucu Ortak

Sormak istedikleriniz için
bizi arayın yada yazın!

İhtiyaçlarınıza uygun sigorta ürünleri hakkında sorularınız için hemen bizi arayın yada
whatsapp hattımızdan bize yazın.

0533 158 85 40