SİGORTA, DÜNÜN BUGÜNÜN VE
GELECEĞİN TEMİNATIDIR

HAKKIMIZDA

Sigortacılığın “güven”e dayalı bir sektör olduğunu biliyoruz. Güvenin riskli durumlarda ki karmaşık karar verme sürecinde, karmaşıklığı azaltan kısa bir yol olduğunu da… Aslında sizler, tüm dünyada aynı yapıya ve en büyük sermayeye sahip bir sektörün içersinde, sigorta şirketinizi seçerken beklenmedik ve en riskli durumlarda kime güveneceğinizi belirliyorsunuz. Yani en zor günlerinizde yanınızda kimlerin duracağına karar veriyorsunuz. İşte tam bu noktada Ori Sigorta olarak bizler, yıllardır süre gelen tecrübe ve deneyimimizle her müşterimize tek müşterimiz gibi hizmet sunuyor, sizleri uluslararası ekonomik gücün bütün olanaklarıyla buluşturuyoruz.

Ürünün değil, sunulan hizmetin değiştiği sigortacılık sektöründe, poliçelerimizi değişen ve gelişen ihtiyaçlarınıza en uygun haliyle size özel şekillendiriyor, size ihtiyaçlarınızın ne bir eksik ne bir fazlasını sunuyoruz. Sigortacılığın bir risk üstlenme süreci olduğu bilinciyle hareket ediyor, dürüstlük ilkemizi ve etik değerlerimizi baz alarak verdiğimiz sözlerin arkasında duruyoruz.

Güvenilir, şeffaf ve her daim ulaşılabilir olarak fark yaratmayı hedeflediğimiz sigortacılık sektöründe; verdiğimiz hizmetle sadece müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstermiyor, bunu sizin beklentilerinizi aşacak şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Her gün daha iyisini yapmayı ve mükemmel olmayı hedefliyor, yaptığımız her işte kendimizi en yüksek standartlara karşı sorumlu tutuyoruz. Müşterilerimize yaşadıkları riskli ve zor durumlarda, yerinde ve tatminkâr çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Sigortacılık sektöründe sunulan hizmet; güven, sorumluluk, dürüstlük ve memnuniyet gerektirir. Kurulduğumuz günden bugüne, Bursa’da saygın ve büyük sanayi kuruluşlarına sunmuş olduğumuz kurumsal hizmetler ve bireysel hizmetler iş anlayış ve yapış biçimimizin teminatı niteliğindedir.

Sizlerde en zor ve riskli günlerinizde geleceğe umutla ve inançla bakmak için Ori Sigorta’ya güvenin…

HİZMETLERİMİZ


Sektörel bazlı risk analizi
Risk danışmanlığı
Risklerin ölçülmesi
Mevcut tedbirlerin irdelenmesi
Hasar raporlama ile performans takibi
Sigortalının ticaretinin devamlılığını sağlamak

BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

Şirketin TürüAnonim Şirket
Ticaret ÜnvanıOri Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
SektörSigorta Acentesi
AdresOdunluk Mh. Akpınar Cd. No.5 Green White Plaza
K.8 D.19 Nilüfer/BURSA
Ticaret Sicil MüdürlüğüBursa Ticaret Odası
Ticaret Sicil No99877
Taahhüt Edilen Sermaye3.000.000,00 TL
Ödenen Sermaye3.000.000,00 TL
Şirket Tescil Tarihi28.05.2018
Mersis No0647054766200001
Vergi DaresiNilüfer
Vergi Numarası6470547662
Telefon0850 850 0 674
İnternet Adresiwww.orisigorta.com.tr

YÖNETİM KURULU

Ferhat Bakgör

Ori Sigorta Kurucu Ortak

Ori Sigorta Kurucu Ortaklarından Ferhat Bakgör, endüstri mühendisliği üzerine lisans eğitimi almış, Almanya’da ‘’Otomasyon ve Robotlar’’ alanında master yapmıştır. 2004 yılında Türkiye’ye dönerek inşaat alanında faaliyet gösteren aile şirketinde iş hayatına adım atan Bakgör, birçok farklı departmanda görev alarak tecrübe sahibi olmuştur.

Bilişime olan ilgisi ve inşaat alanında edindiği tecrübelerle 2013 yılında Ona İnşaat şirketini kuran Bakgör, inşaat alanında yenilikçi, kaliteli, vizyon sahibi ve çevreye duyarlı projeler hayata geçirerek inşaat sektöründeki önemli oyunculardan biri haline gelmiştir. Sahip olduğu girişimci ruh ile farklı alanlarda, kaliteli işlere imza atmak adına 2018 yılında kurduğu Ori Sigorta ile sigorta dünyasında pek çok yeniliğe ve başarıya imza atmaya devam etmektedir.


Cem İlker Kamacı

Ori Sigorta Kurucu Ortak

Ori Sigorta Kurucu Ortaklarından Cem İlker Kamacı, memur bir ailesi olması sebebiyle İstanbul’da başladığı eğitim hayatını Bursa’da tamamlamıştır. 2001 yılında tanıştığı sigorta sektöründe emin adımlarla ilerleyen Kamacı, sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 2004 yılında kendi şirketini kurmuştur. Akabinde sektörde öncü farklı şirketlerde yöneticilik görevi yaparak sektöre değer katmaya devam etmiştir.

Çalışma disiplini ve ‘’En iyinin her zaman en iyisi vardır.’’ inancıyla, yeni projeler geliştirmiştir. Profesyonel kadrosu ve ilk günkü heyecanıyla müşterilerine yaratıcı çözümler geliştirilmesi adına çalışmalar yapılmasına özen gösteren Kamacı, sigorta sektörüne yeni bir bakış açısı getirmiş, donanımlarını ve başarılarını 2018 yılında kurdukları Ori Sigorta ile hayata geçirmeye devam etmektedir.

Sormak istedikleriniz için
bizi arayın yada yazın!

İhtiyaçlarınıza uygun sigorta ürünleri hakkında sorularınız için hemen bizi arayın yada
whatsapp hattımızdan bize yazın.

0533 158 85 40